Rentima

€ 17,946.32 Objednat 525

Spikeball

Spikeball

Spikeball

Kód zboží: 214 Dostupnost: Skladem Kdy zboží dostanu?
:
:
Pronájem
Cena / den € 10.80
Prodej
Cena € 79.60

Volné termíny k pronájmu

 • Vybraný termín
 • Zamluvený termín
 • Obsazený termín
Máte dotaz? Zeptejte se nás

Popis produktu

Nová sportovní hra pro dvě dvojice, vhodná například na turnajové klání. Na trávu nebo na pláž.

Hra podobná plážovému volejbalu, ale hrát můžete na daleko menší hrací ploše, protože síť je nahrazena malou trampolínkou.

Spikeball je venkovní hra, která vyžaduje hodně dynamiky a je vhodná pro 2 dvoučlenné týmy. Hra je podobná beachvolejbalu, ale vyžaduje daleko méně prostoru a je i výrazně akčnější.

Instalace
Z krabice vyjmete jednotlivé části hry Spikeball. Konstrukci složíte spojením pěti černých ráfků s pěti žlutými nožičkami do kruhu. Rozvinete síťku – začněte umístěním síťky jakoby do čtverce. Dále poté postupně vypnete síťku na háčky, které jsou na ráfkách. Dbejte na to, aby síťka byla rovnoměrně vypnutá, ale zároveň neohýbala černé ráfky. Instalace je opravdu hodně jednoduchá a zvládne jí každý bez problému.


Ke hře doporučuji písek (pláž je ideální) nebo travnatou plochu, hru lze hrát ale třeba i na tartanu nebo nějakém měkkém povrchu.


Hra Spikeball

Pravidla Spikeball jsou hodně jednoduchá. Hraje se do 21 bodů bez ztrát a tým by měl vyhrát o více než 2 body. Podávající tým podává na soupeře. Ten může ihned odrazem o síťku vrátit hru zpět nebo může přihrávat spoluhráči, ale maximálně po třetím úderu už musí míč letět a odrazit se od síťky na druhý .Hráči mhou hrát rukami, ale klidně i hlavou nebo třeba trupem
.Spikeball


Pokud se míč odrazí vícekrát od síťky = ztráta bodu, odrazení od konstrukce = ztráta bodu, míč spadne na zem = ztráta bodu.

Závěrem

Hra Spikeball je určitě hodně zajímavá a pokud máte aktivní děti nebo hráče, tak si ji určitě oblíbí a budou jí chtít hrát všude. Hodně se mi libí varianta turnajového klání, kdy může hrát každý s každým nebo třeba ve skupinách, v takovém případě bude hra dost napínavá a zajímavá.


 • Spikeball sada obsahuje:
  • 3x Spikeball gumový míček - žlutý
  • 1x Spikeball síťka k vypnutí do plastového rámu
  • 5x kusů rámů (rimů) s háčky na vypnutí síťky
  • 5x nožička pod tramolínku
  • 1x jehla na dofouknutí míčků (pozor součástí není pumpička)

Vratná kauce
U tohoto produktu je v případě pronájmu vyžadována vratná kauce ve výši € 15.12.

Potřebujete se zeptat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zpět na výpis