Prodejna otevřena pondělí - pátek 08:00 - 17:00 hod, sobota 09.00 - 16.00 hod. Navštivte nás osobně na Lonkova 510, Pardubice.

Rentima

€ 27,695.70 Objednat 616

Doprava

Poštovné a doprava

Jelikož se snažíme, aby si každý zákazník vybral, to co mu nejvíce vyhovuje, nabízíme několik způsobů přepravy. Našimi hlavními partnery jsou Zásilkovna a PPL.
Níže se dozvíte co Vám tyto společnosti mohou nabídnout - dobu přepravy a ceník.

 


  

Zásilkovna - spolehlivý partner v doručování za nekompromisní cenu. Desítky výdejních míst poblíž Vašeho bydliště zaručí, že nebudete muset chodit nikam daleko a také nebudete muset čekat fronty jako na poště. Zásilku může vyzvednout kdokoliv komu dáte heslo, není tedy nutné ji vyzvědávat osobně.
Uložení zásilky až po dobu 7 dní s možností prodloužení.

CENA: 
platba předem: 69,- Kč
dobírka (platba při převzetí): +30,- Kč
Doba doručení: 1-3 dny
AKCE:
v případě objednávky nad 800,- Kč je doprava zcela zdarma.

 
 


Společnost PPL CZ s.r.o. nabízí široké portfolio expresních přepravních služeb. Od počátku své existence se specializuje na vnitrostátní balíkovou přepravu. V této oblasti si vydobyla vůdčí postavení na českém trhu. Spolupráce s partnerskou společností DHL umožnila rozšíření služeb o přepravu balíků do Evropy a vnitrostátní paletovou přepravu. Systém PPL – Professional Parcel Logistic - byl založen v roce 1995 jako 7 navzájem kooperujících nezávislých subjektů. Tyto společnosti se v roce 2004 sloučily a vznikla PPL CZ s.r.o. V březnu 2006 se PPL stala členem skupiny Deutsche Post DHL, jejíž součástí je i celosvětový poskytovatel expresních a logistických služeb DHL.
PPL kurýrem zasíláme objednávky v daný den vytvořené do 14. hodiny
 

Kurýr PPL
Doba doručení se pohybuje z 99% do 24hodin od odeslání. Kurýr v den doručení (převážně hned ráno) volá a informuje zákazníka o předpokládaném čase doručení. S kurýrem se dá domluvit jiný čas doručení. V případě, že právě nejste k zastižení je nutné se s kurýrem domluvit o znovu doručení v den, kdy jste k dispozici. Kurýr se v případě nezastihnutí pokouší doručit balíček 2 krát. Po té je vrácen zpět odesílateli.

CENA:
platba předem: 100,-Kč
dobírka (platba při převzetí): +30,-Kč
Doba doručení: 1 den