Rentima

493 246,50 Kč Objednat 535

Doprava

Poštovné a doprava

Jelikož se snažíme, aby si každý zákazník vybral, to co mu nejvíce vyhovuje, nabízíme několik způsobů přepravy. Našimi hlavními partnery jsou Česká pošta a PPL.
Níže se dozvíte co Vám tyto společnosti mohou nabídnout - dobu přepravy a ceník.

 

 

 

Česká pošta byla pro náš e-shop jasnou volbou z důvodu poskytnutí kvalitní služby a zajišění velmi rychlého doručení balíčků díky akci "balíková revoluce" nyní s možností výběru doručení přímo do ruky kamkoliv jak to do této doby dělali jen kurýři. Tak i v případě, když víte, že nebudete nějaký čas doma, můžete si nechat poslat balíček "na poštu" a ten na Vás bude čeka až 14 dní.
Poštou zasíláme objednávky v daný den vytvořené do 14. hodiny.

BALÍK DO RUKY - určíte dodací adresu, kam chcete zásilku doručit (do místa bydliště, do zaměstnání, do nemocnice, atp.). Česká pošta garantuje doručení následující pracovní den po odeslání. Předem se o tom dozvíte díky e-mailu či SMS zprávě. V případě neúspěšného pokusu o doručení bude zásilka uložena na nejbližší poště, o čemž budete informováni opět prostřednictvím SMS a ve schránce naleznete klasickou papírovou výzvu k vyzvednutí zásilky.

V čem je Balík Do ruky výhodný:
- Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu.
- Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.
- Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel.
- Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

CENA: 
platba předem: 90,- Kč
dobírka (platba při převzetí): +30,- Kč

               

BALÍK NA POŠTU -  zvolíte poštu, na kterou chcete zásilku doručit. Česká pošta garantuje možnost vyzvednutí následující pracovní den po odeslání. Vybrat si můžete z více než 2600 pošt. Zásilku si vyzvednete, kdy se Vám to hodí. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. Klasickou papírovou výzvu již ve schránce nenajdete! Na přepážce se prokážete dokladem totožnosti a sdělíte buď číslo balíkové zásilky, které jste obdrželi v SMS nebo e-mailu, nebo sdělíte svoje mobilní telefonní spojení, nebo e-mailovou adresu (resp. spojení, na které Vám byla avizována zásilka).

V čem je Balík Na poštu výhodný:
- Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, kdy se to hodí Vám.
- Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán.
- Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště.
- Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty

CENA:
platba předem: 80,- Kč
dobírka (platba při převzetí): +30,-Kč

 


Společnost PPL CZ s.r.o. nabízí široké portfolio expresních přepravních služeb. Od počátku své existence se specializuje na vnitrostátní balíkovou přepravu. V této oblasti si vydobyla vůdčí postavení na českém trhu. Spolupráce s partnerskou společností DHL umožnila rozšíření služeb o přepravu balíků do Evropy a vnitrostátní paletovou přepravu. Systém PPL – Professional Parcel Logistic - byl založen v roce 1995 jako 7 navzájem kooperujících nezávislých subjektů. Tyto společnosti se v roce 2004 sloučily a vznikla PPL CZ s.r.o. V březnu 2006 se PPL stala členem skupiny Deutsche Post DHL, jejíž součástí je i celosvětový poskytovatel expresních a logistických služeb DHL.
PPL kurýrem zasíláme objednávky v daný den vytvořené do 14. hodiny
 

Kurýr PPL
Doba doručení se pohybuje z 99% do 24hodin od odeslání. Kurýr v den doručení (převážně hned ráno) volá a informuje zákazníka o předpokládaném čase doručení. S kurýrem se dá domluvit jiný čas doručení. V případě, že právě nejste k zastižení je nutné se s kurýrem domluvit o znovu doručení v den, kdy jste k dispozici. Kurýr se v případě nezastihnutí pokouší doručit balíček 2 krát. Po té je vrácen zpět odesílateli.

CENA:
platba předem: 100,-Kč
dobírka (platba při převzetí): +30,-Kč