Rentima

761 157,50 Kč Objednat 707

O nás

Rentima.cz

Jsme rozrůstající se důvěryhodný e-shop, který nabízí všem zákazníkům nadstandardní služby a vstřícné jednání. Naše nabídka přesahuje 5.000 položek na prodej a přes 150 na půjčení. 

Kromě e-shopu provozujeme novou kamennou prodejnu v Pardubicích otevřenou v roce 2022. V prodejně naleznete veškerý e-shopový sortiment, ochotný personál, čisté prostředí a přehledný systém uspořádání všech produktů.


KONTAKT A OTEVRACÍ DOBA PRODEJNY A E-SHOPU:

Rentima.cz

Lonkova 510

530 09 PARDUBICE


Pondělí - pátek: 8.00 až 17.00 hod.Na co se zaměřujeme - hlavní kategorie:

- Svatby

- Zahradní akce

- Společenské události

- Firemní večírky

- Narozeninové oslavy ap.

- Karnevaly, večírky


Dále také:

- Interiérové dekorace

- Plesy

- Dárky - blahopřání, věnování, dárkové předměty

- Vtipné, chytré gadgetyProdej i pronájem

Našim zákazníkům chceme ušetřit zbytečně „vyhozené“ peníze za věci, které použijí jen jednou či párkrát za čas a nevyplatí se jim si tento produkt tedy kupovat.
Např. drahé grily na sele, výčepní zařízení, stoly, židle, party stany, nejrůznější gastro vybavení, altány, slavobrány a spousty dalších věcí, které byste na Vaši událost mohli potřebovat.

Proto jsme zde my, abychom Vám tyto věci půjčili, ale Vy přitom neutratily zbytečně velkou částku peněz a mohli si tak událost z ušetřených peněz patřičně užít. Samozřejmě u nás můžete nejrůznější produkty a zboží i zakoupit. Pronájem zboží je pouze nadstandard, který Vám jsme schopni nabídnout.


Nabídneme vše, co v danou chvíli na akci potřebujete, abyste mohli mít většinu věcí od jednoho dodavatele a nemuseli si lámat hlavu, kde co pořídit.

Pokud tedy plánujete jakoukoliv oslavu, , večírek, svatbu, narozeninovou akci či jinou společenskou událost. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi požadavky, i když zrovna na e-shopu nějakou věc nenajdete. Budeme se Vám snažit vyjít vstříc a sehnat pro Vás co potřebujete a v případě většího či opakovaného odběru nabízíme nejrůznější slevy či výhody.


Těšíme se na spolupráci, ať už zde nebo osobně na naší prodejně

Tým Rentima.cz