Rentima

€ 20,734.96 Objednat 536

O nás

Rentima.cz

Jsme rozrůstající se důvěryhodná firma, která nabízí všem zákazníkům nadstandardní služby a vstřícné jednání.


OTEVÍRACÍ DOBRA PRODEJNA PŘEROV:
Po - St od 10:00 do 15:00 hod.

Ct - Pa od 9:00 fo 17:00 hod

So od 09:00 do 12:00 hod.


Na co se zaměřujeme:

- Svatby

- Zahradní akce

- Společenské události

- Firemní večírky

- Narozeninové oslavy ad.

- Plesy


Prodej i pronájem

Našim zákazníkům chceme ušetřit zbytečně „vyhozené“ peníze za věci, které použijí jen jednou či párkrát za čas a nevyplatí se jim si tento produkt tedy kupovat.
Např. drahé grily na sele, výčepní zařízení, stoly, židle, párty stany, nejrůznější gastro vybavení, altány, slavobrány a spousty dalších věcí, které byste na Vaši událost mohli potřebovat.

Proto jsme zde my, abychom Vám tyto věci půjčili, ale Vy přitom neutratily zbytečně velkou částku peněz a mohli si tak událost z ušetřených peněz patřičně užít. Samozřejmě u nás můžete nejrůznější produkty a zboží i zakoupit. Pronájem zboží je pouze nadstandard, který Vám jsme schopni nabídnout.


Nabídneme vše, co v danou chvíli na akci potřebujete, abyste mohli mít většinu věcí od jednoho dodavatele a nemuseli si lámat hlavu, kde co pořídit.

Pokud tedy plánujete jakoukoliv oslavu, , večírek, svatbu, narozeninovou akci či jinou společenskou událost. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi požadavky, i když zrovna na e-shopu nějakou věc nenajdete. Budeme se Vám snažit vyjít vstříc a sehnat pro Vás co potřebujete a v případě většího či opakovaného odběru nabízíme nejrůznější slevy či výhody.


Těšíme se na spolupráci s Vámi

Tým rentima.cz