Rentima

€ 11,832.44 Objednat 452

FAQ - dotazy

Časté otázky a odpovědiKdy si mohu zapůjčené zboží vyzvednout?

Pokud jste si zarezervovali např. na 2 dny 22.5 a 23. 5. můžete si je vyzvednout nejdříve 21.5. v odpoledních hodinách (bude-li aktuálně volné) v opčaném případě nejdříve 22.5. v 10:00hod. (až do 17hod.)


Kdy nejpozději mohu zapůjčené zboží vrátit?

(Viz příklad výše) Vrátit zapůjčenou věc musíte do 10:00 hod (nejdříve v 9:00hod) 24.5. V případě, že na další den nebude předmět pronájmu rezervován pro jiného zákazníka, je možné domluvit pozdější vrácení pouze po předchozí tel. domluvě. V případě, že tak neučiníte, bude Vám účtován další den pronájmu dle platného ceníku, který bude stržen z vratné kauce. Pokud se nedomluvíme jinak.

 

Nemohu, si pronajímanou věc vyzvednout, je možnost ji doručit?

Ano, tato možnost zde je. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit detaily. Zboží na pronájem vlastním kurýrem Však dovážíme max. do vzdálenosti  +- 50km od města Přerov. Menší věci a dekorační zboží lze zasílat přepravní službou i do větších vzdáleností, je však nutné počítat s 2 dny pronájmu na víc z důvodu doručování věci kurýrem. Příklad: chcete-li používat věc např. 25. a budete ji chtít doručit přepravní společností musíte zadat pronájem na datum 24.-25.-26., my zboží odešleme 23. a vy 26. zpět k nám. Je zde nutná rezerva, jelikož né vždy zboží kurýr doručí na 100% do 24 hodin jak udává.

 

Co když věc při používání poškodím?

Každá položka má uvedenou i prodejní cenu, která je směrodatná v případě poškození. Je tedy nutné podle rozsahu poškození uhradit tuto cenu – (tím si dané zboží zakoupíte a je tedy převedeno do Vašeho majetku.). V případě, že je zboží možné opravit bude naúčtován pouze poplatek za opravu. Pronajimatel si však vyhrazuje právo požadovat v případě velkého poškození o plnou náhradu za danou věc dle kupní ceny uvedené u zboží.

 

Skládám nějakou kauci za pronajaté věci?

Ano, vratná kauce za zboží je vždy uvedena na konci popisu zboží (standardně 20% ceny za nové). O Celkové výši za pronajímané věci či věc budete informování v sumarizaci objednávky. Kauci je nutné uhradit nejpozději v den převzetí dané věci.