Rentima

567 780 Kč Objednat 542

Mé první roky....

Mé první roky....

Mé první roky....

Kód zboží: 1234 Dostupnost: Není skladem Kdy zboží dostanu?
:
:
Prodej
Cena 449 Kč
Máte dotaz? Zeptejte se nás

Popis produktu


Vaše dítě je jedinečné. Kniha „Mé první roky“ vám umožní zábavným způsobem zaznamenat nejvýznamnější okamžiky z prvních let života vašeho chlapečka nebo holčičky bez škatulkování. Lepte fotky, zapisujte vzpomínky, a vytvořte tak jedinečné vzpomínkové album, kterým budete s láskou listovat.

Co najdete uvnitř?

Kniha M
é první roky je rozdělena do devíti tematických kapitol. Na každou stránku zapisujete zásadní momenty ve vývoji vašeho dítěte. Kromě toho je v knize spousta místa na fotky i malůvky. První kapitola začíná již v těhotenství a vylíčíte v ní, jak jste se na příchod miminka připravovali. Další kapitoly jsou věnovány dítěti – otisky ručiček, vzkazy od kamarádů, fotky s rodinou a všechna významná „poprvé“.

V knize si také „odškrtnete“ místa, která jste již navštívili, společně nakreslíte obrázek, postavíte hrad nebo zámek a vydáte se hledat ztracený poklad (schované dobroty). Na konci knihy najdete volné stránky, na které můžete v budoucnu zaznamenat další významné události jako je maturita nebo svatba.


Postupně si takto vytvoříte album těch nejkrásnějších okamžiků z prvních let vašeho miminka, na které budete s radostí celý život vzpomínat.Potřebujete se zeptat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zpět na výpis